Scroll Top

GALERII: Viisime laste ja noorte hääle Arvamusfestivalile

Arvamusfestival 2

13.-14. augustil Paides toimunud Arvamusfestivalil olid Sotsiaalministeeriumi ning Targalt Internetis meeskonna kutsel kaasa mõtlemas ja kaasa rääkimas ka meie noortekogu esindajad.

Sotsiaalministeeriumi Arvamusfestivali heaolu alal toimunud arutelu “Kas laste hoidmiseks on vaja “lapsehoidja” riiki?” jaoks laste ja noortega vaheklippide filmimine. Lastekaitse Liidu poolt olid kõneisikuteks neli noort: Alide (14), Aveli (14), Marilyn (15) ja Triin (17). Noortekogu juht Triin oli noorte esindajana samal teemal kaasa rääkimas ka Arvamusfestivalil.

“Mystical creatures of Internet – Trolls and Internet Warriors” teemal oli 13. augustil Arvamusfestivalil kaasa mõtlemas ja rääkimas noortekogu liige Aveli (14), kes Targalt internetis teavitustöö juht Kerli Valneri kutsel esindas noorte arvamust.

1
Easysoftonic
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.