MTÜ Lastekaitse Liit , Endla 6-18, Tallinn 10142

INFO – kes, mis, kus?

Kino tuleb koju kätte: JUST FILM pakub tänavu ka veebikino võimalust

13.–29. novembrini saab näha üheksat filmi, mille eelvaatamise ja valiku protsessi olid esimest korda kaasatud ka noored ise. Esmakordne on ka võimalus saada Just Filmi programmist osa veebikino vahendusel. Eriline aasta vajab erilisi lahendusi, nii et kohtumiseni (veebi)kinos!

Just Filmi lapse õiguste programm tähistab tänavu kümnendat juubelit

Lapse õiguste filmiprogramm linastub noorte- ja lastefilmide festivalil Just Film juba kümnendat korda, kandes tänavu alapealkirja “Mitte ainult lastele, vaid koos lastega”. 13.–29. novembrini linastub üheksa filmi, mille valimisel osalesid esmakordselt ka noored.

Noorte tehtud Lastekaitse Liidu ja Lasteabi videoklippe saab näha ka Just Filmi ekraanil

Lastekaitse Liit ja Lääneranna Noortekeskus korraldasid Lihulas inspiratsioonipäeva “Minu südame hääl ♡ Lapse hääl kuuldavaks”, kus valmisid muuhulgas kaks videoklippi, mida on võimalik näha ka Just Filmi lapse õiguste programmi raames linastuvate filmide ees.

E-smaspäeval ostles rekordarv külastajaid ning “Igale koolilapsele arvuti” toetuseks koguti üle 10 000 euro

Nädala alguses toimunud e-smaspäeva kampaania veebilehel käis rekordilised 65 000 unikaalset külastajat. Lisaks koguti osalenud e-kaupmeeste toetusel 10 500 eurot heategevuslikule projektile „Igale koolilapsele arvuti“.

Täna õhtul avati 24. PÖFF

Täna õhtul avati PÖFF, mis kannab järjekorranumbrit 24.  Avatseremooniale olid kutsutud ka Lastekaitse Liidu noored, kes aitasid sel aastal kokku panna noorte- ja lastefilmide festivali Just Filmi lapse õiguste programmi, mis tähistab tänavu kümnendat juubelit.

Raadio Kuku INTERVJUU: Triin Sooäär – algas lapse õiguste kuu

Triin: Tere hommikust ka minu poolt ja tore on lõpuks pääseda eetrisse, aitäh!
Saatejuhid:  (naeravad) Aga palun! Me väga vabandame selle väikese tehnilise viperuse pärast. Aga Triin, lapse õiguste kuu, kuidas seda Eestis tähistatakse?”

Algas Lastekaitse Liidu loovkonkurss “Mis Sind inspireerib ja särama paneb?”

Omalooming annab lootust, inspiratsiooni ja innustab teisi me ümber. Kes: kõik, kellel vanust kuni 18, kuigi tegelikult võib osaleda igaüks, kuna head mõtted ei küsi vanust Miks? Sest tükike Sinu…

Täna algava lapse õiguste kuu seekordseks juhtmõtteks on “Mitte ainult lastele, vaid ka koos lastega”

Täna, 1. novembril algab lapse õiguste kuu, mille seekordseks juhtmõtteks on “Mitte ainult lastele, vaid ka koos lastega”.  Mitmekülgne kava sisaldab endas muuhulgas  Lastekaitse Liidu aastakonverentsi, loovkonkurssi, noortega koos kokku pandud “Märka Last” veebiajakirja ning Just Filmi lapse õiguste programmi, mis tähistab kümnendat juubelit. 

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.