MTÜ Lastekaitse Liit , Endla 6-18, Tallinn 10142

INFO – kes, mis, kus?

Pane kokku meem teemal “Päriselu internetis vs kujutlus”

Kuni 24. veebruarini on 4.-12. klasside ja kutsekoolide õpilastel võimalus osaleda meemikonkursil “Päriselu internetis vs kujutlus”. Konkursile on oodatud plakatlikud meemid.

Eneseanalüüsipäeviku Huggy loojad Merili ja Kätlyn: “Soovime, et astuksime igaüks väikeseid samme, et hakata endasse uskuma!”

M.I.S – mina ise saan, kuid mida? Vastuseid võime leida täpselt nii palju, kui leidub erinevaid särajaid, kuid kahe maailmamuutja Merili ja Kätlyni jaoks tähendab see oluliste probleemide lahendamist ja tegutsemist laste-noorte igapäevaste oskuste arendamise nimel.

Selle nädala lõpuni saab kandideerida Lastekaitse Liidu noortekogu vabavõrgustikku

Kuni 10. jaanuarini ehk selle nädala lõpuni on oodatud endast märku andma 7-18-aastased lapsed ja noored, kes usuvad, et igaühest sõltub midagi ning et M.I.S. ehk Mina Ise Saan abil annab nii mõndagi ära teha.

Можно подавать заявки в независимую сеть молодежного совета Союза защиты детей

Молодежный совет Союза защиты детей создает общенациональную независимую сеть, которая станет связующим звеном между реальным нынешним положением и мнением детей и молодежи Эстонии и различными организациями и руководящими лицами. Образно…

Algas kandideerimine Lastekaitse Liidu noortekogu vabavõrgustikku

Lastekaitse Liidu noortekogu on loomas üle-eestilist vabavõrgustikku, mis on ühenduslüliks Eestimaa laste ja noorte reaalse hetkeolukorra ja arvamuse ning erinevate organisatsioonide ja otsustajate vahel. Piltlikult öeldes on see suur nõuandev kogu, kus igaüks saab panustada lähtuvalt oma isiklikest kogemustest ja teemadest, mis talle südamelähedased.

Kino tuleb koju kätte: JUST FILM pakub tänavu ka veebikino võimalust

13.–29. novembrini saab näha üheksat filmi, mille eelvaatamise ja valiku protsessi olid esimest korda kaasatud ka noored ise. Esmakordne on ka võimalus saada Just Filmi programmist osa veebikino vahendusel. Eriline aasta vajab erilisi lahendusi, nii et kohtumiseni (veebi)kinos!

Just Filmi lapse õiguste programm tähistab tänavu kümnendat juubelit

Lapse õiguste filmiprogramm linastub noorte- ja lastefilmide festivalil Just Film juba kümnendat korda, kandes tänavu alapealkirja “Mitte ainult lastele, vaid koos lastega”. 13.–29. novembrini linastub üheksa filmi, mille valimisel osalesid esmakordselt ka noored.

Noorte tehtud Lastekaitse Liidu ja Lasteabi videoklippe saab näha ka Just Filmi ekraanil

Lastekaitse Liit ja Lääneranna Noortekeskus korraldasid Lihulas inspiratsioonipäeva “Minu südame hääl ♡ Lapse hääl kuuldavaks”, kus valmisid muuhulgas kaks videoklippi, mida on võimalik näha ka Just Filmi lapse õiguste programmi raames linastuvate filmide ees.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.